г. Запорожье, ул. Портовая 2
(061) 212-02-01
(050) 322-26-88
(098) 770-60-96
понеділок - п'ятниця - 9:00 - 18:00; суббота - 10:00-15:00
вихідний: неділя

Гарантия на электроинструмент Metabo

Гарантия на электроинструмент Metabo

 

Повний сервіс протягом 36 місяців для всіх акумуляторних виробів


Впродовж 36 місяців для усієї акумуляторної продукції надається гарантійний ремонт, включно з природнім зносом при нормальному використанні

36 місяців без витрат на ремонт будь-якого акумуляторного виробу
36-місячне «Повне обслуговування» — це абсолютно прозора економія витрат на зареєстровані акумуляторні вироби Metabo (включаючи акумуляторний блок і зарядний пристрій). Це означає, що усі ремонтні роботи, будь то ремонт зношуваних або дефектних деталей, виконуються впродовж терміну дії «Повного обслуговування» безкоштовно.

Безкоштовне «Повне обслуговування» поширюється тільки на акумуляторні вироби Metabo, придбані в   Metabo магазині "Пилочка",  і зареєстровані впродовж 4-х тижнів з дати купівлі за допомогою додатку Metabo або на сайті www.metabo-service.com.

Колишній сервіс «Все включено» замінено безкоштовним «Повним обслуговуванням».

Не слід плутати «Повне обслуговування» з нашою гарантією XXL. Гарантія XXL означає подовження стандартної гарантії на 3 роки, тоді як «Повне обслуговування» поширюється також на ремонт зношуваних деталей.

3-РІЧНА ГАРАНТІЯ METABO БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ

Metabo надає Вам екстрагарантію XXL на всі вироби. Три роки гарантії без реєстрації для обслуговування на території України. Для отримання міжнародної гарантії - необхідно зареєструватись на сайті www.metabo.com/xxl.

Гарантія поширюється виключно на несправності, що виникли через дефекти виробництва. При зверненні до сервісного центру треба пред‘явити оригінальний вірно заповнений гарантійний талон та документ, що підтверджує факт покупки.

Ремонтні роботи можуть виконувати тільки авторизовані пункти технічного сервісу Метабо.

Гарантія не дійсна у таких випадках:
1. Неправильне використання інструменту, наприклад: перевантаження виробу або 2. застосування недозволеного виробником приладдя;
3. Прикладення надмірного зусилля;
4. Пошкодження через зовнішній вплив або інородні тіла, наприклад: пісок, каміння;
5. Пошкодження, що виникли внаслідок недотримання правил користування, наприклад: підключення до мережі невідповідної електричної напруги або недодержання вимог монтажної інструкції;
6. Звичайне зношення інструменту;
7. Гарантія не поширюється також на частково або повністю розібрані інструменти.

 1 РІК ПОВНОЇ ГАРАНТІЇ

Спеціальна додаткова повна гарантія 1 рік (розповсюджується тільки на акумуляторні дрилі-шуруповерти BS 18 LT BL та SB 18 LT BL)

На відміну від стандартної 3-річної гарантії Metabo, повна гарантія покриває також надмірний природній знос інструмента, що призвів до виходу його з ладу, протягом 12 місяців з моменту придбання.

ПОВНА ГАРАНТІЯ 1 РІК не розповсюджується на наступні випадки:

1. Інструмент розбитий чи самостійно розібраний.
2. Інструмент містить у середині сліди рідини (був залитий).
3. Інструмент деформований у наслідок впливу високої температури чи хімічних реактивів.

Корзина
Корзина
Пусто
Виробники
STIHL
Dremel
DeWalt
DEVI
Bosch
Metabo
BLACK&DECKER
STANLEY
NIK
Distar
TeleTec
Wood Trick
UGEARS
Просмотренные товары
нет просмотренных