г. Запорожье, ул. Портовая 2
(061) 212-02-01
(050) 322-26-88
(098) 770-60-96
понедельник - пятница - 9:00 - 18:00; суббота - 10:00-15:00
выходной: воскресенье
Сравнение
Выбрано 0 из 3

Робот-косарка RMI 422 P STIHL iMOW®

Производитель: STIHL
Артикул: 63010111438
Наличие: есть
Цена: 46 889 грн
Описание:

   Робот-косарка RMI 422 P STIHL iMOW® рекомендований для використання на середніх за площею газонах до 1500 м². Збільшена ємність літій-іонного акумулятора забезпечує тривалу роботу без перерв на підзарядку. Мульчувальний ніж під час скошування дрібно січе траву, яка рівномірно розподіляється по газону, підживлюючи його. Тож вам більше не потрібно збирати скошену траву та витрачати час на її утилізацію. Ніж для мульчування автоматично змінює напрямок обертання після кожної зупинки, що забезпечує рівномірне зношування. Завдяки датчику нахилу Slope Speed під час роботи на ділянках із підйомами до 40% iMOW® автоматично адаптує швидкість руху. Корпус оснащений вбудованими датчиками, які сигналізують про перешкоди і допомагають роботу шукати новий шлях. Всі налаштування здійснюються за допомогою дисплея. Робот-косарка RMI 422 P одночасно косить, подрібнює траву та підживлює газон як мульчувальна косарка. Базова станція робота-косарки RMI 422 P входить у комплект поставки. Для інсталяції робота-косарки RMI 422 P знадобиться монтажний комплект. Роботизовані газонокосарки STIHL iMOW® відповідають всім стандартам безпеки. Тим не менш, газонокосарка iMOW® не є іграшкою. Протягом активного часу роботи газонокосарки iMOW®, діти та тварини повинні залишатися поза робочою зоною. Додаткову інформацію можна знайти в інструкціях щодо використання.
                                                 
   Продукція торгової марки STIHL реалізується тільки через офіційну дилерську мережу - це політика компанії і захист Вас, як споживача, від придбання підроблених товарів і неякісного обслуговування. Придбати оригінальну продукцію цих марок Ви можете в нашому магазині "Пилочка" за адресою: м Запоріжжя, вул. Портова, 2. При продажу Ви отримаєте професійний інструктаж, кваліфіковану консультацію по використанню, гарантійному та сервісному обслуговуванню.

Характеристики:
Максимальна площа газону, кв.м
1500
Максимальний нахил, %
40
Ширина скошування, (см)
20
Висота скошування, мм
20-60
Тривалість косіння /на тиждень, год
25
Номінальна потужність, Вт
60
Робоча частота обертання ножа, 1/хв
4450
Тип акумулятора
Lithium-Ion
Ємність акумулятора, Вт*год
80
Вага, кг
9
Рухлива частина корпусу з датчиками
+
Ніж для мульчування
+
Знімна панель керування
-
Доступ через додаток
-
Адаптація швидкості на схилах
+
Динамічний план косіння
+
Комплектация
інструкція по експлуатації, робот-косарка, базова зарядна станція, чотири кілочки для фіксації станції та лінійка для вимірювання правильних відстаней під час прокладання обмежувального дрота

Отзывы:

всего Отзывов - (0)Корзина
Корзина
Пусто
Производители
STIHL
Dremel
DeWalt
DEVI
Bosch
Metabo
BLACK&DECKER
STANLEY
NIK
Distar
TeleTec
Wood Trick
UGEARS
Просмотренные товары